ENG

STAŻE W INSTYTUCJACH KULTURY Edycja wiosenna 2015

Wydarzenia

NCK

EDYCJA WIOSENNA 2015

 Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Wiosennej Edycji projektu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

Staże odbędą się w państwowych i samorządowych instytucjach kultury, organizacjach pozarządowych oraz firmach prowadzących działalność związaną z obszarem kultury.

Oferta staży skierowana jest do studentów 3–5 roku studiów magisterskich, 3 roku studiów licencjackich oraz 1–2 roku studiów uzupełniających magisterskich na kierunkach związanych z kulturą oraz do studentów szkół podyplomowych w zakresie zarządzania i animacji kultury, a także doktorantów i absolwentów, którzy nie ukończyli 30 roku życia.

Termin odbywania staży w Edycji Wiosennej obejmuje okres od 3 marca do 30 czerwca 2015 r.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 26 stycznia do 16 lutego 2015 r.

Instytucja może powierzyć rekrutację stażysty Narodowemu Centrum Kultury lub skorzystać z możliwości przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi przez NCK stażystami. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w 3–4 marca 2015 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY STUDENTÓW ORAZ INSTYTUCJE, FIRMY, ORGANIZACJE POZARZĄDOWE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE!
Dla najlepszych stażystów przewidziano bezpłatne warsztaty z zakresu zarządzania kulturą!

 

KONTAKT:

  • Regulamin projektu stażowego, warunki rekrutacji stażystów i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie http://nck.pl/kadra-kultury/
  • Szczegółowych informacji udziela Irmina Recka-Wyżga,

irecka@nck.pl, tel. (022) 2 100 117

 kategoria: Wydarzenia, autor: Wojtek, dodano: 2015-01-30 10:15:54, czytane: 1523 x
Landart Network O.pl Fundacja im. Józefa Brandta Biuletyn Informacji Publicznej Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego