ENG

Jazda z miasta! Radom – Orońsko 2012

Wydarzenia

29 lipca, już po raz szósty, do CRP zawitają uczestnicy „Jazdy z miasta!”. Jak co roku rowerzyści wyruszą spod Salonu Rowerowego Rodex przy ul. Wierzbickiej 26/44 o godz. 10.15. Trasa do Orońska, ok. 20 km, będzie prowadziła przez Ludwinów, Kowalę, Dąbrówkę Nabłotną. Na miejsce dotrą około południa. W Centrum będzie czekało na nich ognisko, napoje, kiełbaski i upominki od sponsorów. Po odpoczynku chętni będą mogli obejrzeć aktualne wystawy prezentowane w CRP, grupy liczące ponad 15 osób będą miały prawo do zakupy biletów ulgowych.

Jazda z miasta

CRP przeznaczyło na upominek dla jednego z uczestników „Jazdy z miasta” swoje ostatnie wydawnictwo – album „Pomnik Smoleński” zawierający pełną dokumentację fotograficzną projektów pomnika ofiar katastrofy pod Smoleńskiem nadesłanych na międzynarodowy konkurs organizowany przez Centrum Rzeźby Polskiej.

Udział w wycieczce może wziąć każdy, kto do soboty 28 lipca, do godz. 10.00 na nr 7248 wyśle SMS o treści: 7dni.jzm.imienazwisko (koszt 2 zł netto, 2,46 zł brutto). Po wysłaniu wiadomości odesłany zostanie SMS zwrotny, który należy zachować do kontroli podczas wydawania posiłku na mecie, dlatego ważne, by zabrać na „Jazdę z miasta!” telefon komórkowy. Wysłanie jednego SMS-a uprawnia do skorzystania przez jedną osobę z wycieczki oraz poczęstunku. Można jednak z tego samego numeru telefonu zarejestrować wszystkich członków rodziny i znajomych.

„Jazda z miasta!” odbędzie się, gdyby padał bardzo mały deszcz. Natomiast, jeśli opady będą spore wyjazd zostanie odwołany.kategoria: Wydarzenia, autor: Wojtek, dodano: 2012-07-25 12:48:45, czytane: 3374 x
Landart Network O.pl Fundacja im. Józefa Brandta Biuletyn Informacji Publicznej Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego