ENG

FESTIWAL RZEŹBY

Konkursy, konferencje

Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków zaprasza artystów rzeźbiarzy do wzięcia udziału w Warszawskim Festiwalu Rzeźby – Rzeźba dla Warszawy, edycja II, Kolekcja dla Śródmieścia.

Na tegoroczną edycję złoży się ekspozycja projektów w Galerii Domu Artysty Plastyka od 18 lipca do 17 sierpnia oraz plener realizacyjny w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku w terminie 1–31 października. Organizatorzy planują wydanie katalogu i plakatu promującego Festiwal.

Projekty należy składać do 20 czerwca br. w Biurze Wystaw Okręgu Warszawskiego ZPAP, ul. Mazowiecka 11a, w godz. 10.00 – 16.00. Wielkość projektu nie powinna przekraczać 40 cm. Do pracy należy dołączyć opis merytoryczny, zdjęcie projektu na płycie CD oraz notkę biograficzną autora. Najciekawsze projekty zostaną wybrane do realizacji podczas pleneru w Orońsku. Wyselekcjonowane prace będą przedstawione władzom Warszawy i Dzielnicy Śródmieście jako propozycje do realizacji w przestrzeni miejskiej.

Szczegółowych informacji udziela kurator Festiwalu – Anna Szalast, tel. 022 827 76 88.

 kategoria: Konkursy, konferencje, autor: Wojtek, dodano: 2008-05-30 11:28:12, czytane: 4783 x
Landart Network O.pl Fundacja im. Józefa Brandta Biuletyn Informacji Publicznej Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego