ENG

Jak dojechać do Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku

Wydarzenia

Objazd związany z pracami drogowymi

 

Z Radomia

Jadąc z Radomia drogą na Kraków („siódemka”), w Młodocinie zostaniemy skierowani na nową trasę (S7). Ominiemy Orońsko, następnie należy zjechać na węźle Szydłowiec-Północ w kierunku miejscowości Chustki i Orońsko. Dojeżdżamy do starej siódemki (jest po naszej prawej), którą wracamy w kierunku Radomia i po 7 kilometrach dojeżdżamy do Orońska. Dla mieszkańców Radomia wygodniejsza może być trasa przez miejscowość Kowala. Wyjeżdżamy z Radomia ulicą Krychnowicką i jadąc jak droga prowadzi, mijamy miejscowość Kowala i dojeżdżamy do miejscowości Ruda Wielka, gdzie skręcamy w prawo, do Orońska.

 

Z Szydłowca

Dojazd starą siódemką bez zmian. Jadąc nową trasą S7 od strony Szydłowca należy pamiętać, żeby zjechać na starą siódemkę, na węźle Szydłowiec-Północ.

Ponieważ wykonawca nowej drogi twierdzi, że taka sytuacja potrwa 1,5 roku, zostały podjęte starania o znalezienie lepszego rozwiązania od istniejącego.

Będziemy informować.kategoria: Wydarzenia, autor: , dodano: 2017-07-14 10:33:44, czytane: 5281 x
Landart Network O.pl Fundacja im. Józefa Brandta Biuletyn Informacji Publicznej Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego